PASKA MARRË FUND/ Kejsi bën veprimin që vërteton NDARJEN nga Stresi - AlpeGossip
PASKA MARRË FUND/ Kejsi bën veprimin që vërteton NDARJEN nga Stresi

PASKA MARRË FUND/ Kejsi bën veprimin që vërteton NDARJEN nga Stresi

Së fundmi lajmi se Stresi dhe Kejsi i kanë dhënë fund martesës ka qenë më i komentuari në mediat online dhe fakti që çifti ende nuk është prononcuar ka bërë që thashethemet të shtohen.

Lajmi për ndarjen e tyre u përhap kur Stresi dhe Kejsi e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami. Bukuroshja e hoqi nga bio i saj edhe mbiemrin Lushaj dhe madje fshiu dhe të gjitha fotot e dedikimet që i kishte bërë bashkëshortit të saj.

Ndërsa Stresi në një video të fundit të postuar në Instastory shfaqej duke u relaksuar në një dhomë me vajza.

Mirëpo ndarjen e tyre e ka vërtetuar sot edhe Kejsi e cila ka postuar një video në Instastory ku shihet duke u argëtuar dhe në sy bie fakti që unaza e martesës nuk është më në gishtin e saj të katërt.