NGA FUSTANET FLORALË TEK E KUQJA E FLAKTË/ Kështu u veshën bukuroshet e ekranit këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA FUSTANET FLORALË TEK E KUQJA E FLAKTË/ Kështu u veshën bukuroshet e ekranit këtë javë (FOTO)

NGA FUSTANET FLORALË TEK E KUQJA E FLAKTË/ Kështu u veshën bukuroshet e ekranit këtë javë (FOTO)

Në ditët që lamë pas ashtu edhe në vazhdim pritet qe temperaturat të vazhdojnë të bien dhe kjo është reflektuar paksa edhe në veshjet e disa prej moderatoreve.

Meqenëse studiot janë komode e të ngrohta shohim se temperaturat të cilat janë karakteristike të sezonit kanë ndikuar të paktën në ngjyrat e veshjeve që përshtaten me periudhën, si vishnja, e zeza apo jeshilja e errët.

Ashtu siç e kemi bërë traditë, ne ju sjellim moderatoret të veshura më mirë gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al. 

Nga fustanet floralë e deri tek e kuqja e flaktë kështu u veshën moderatoret këtë javë:

Luana Vjollca

Anila Cela

Bieta Sulo

Rudina Magjistari

Orinda Huta

Alketa Vejsiu

Përgatiti: AlpeNews.al