“BËN SI ËNGJËLL POR NUK ËSHTË”/ Ish banorja e Big Brother tregon “inatin” që ka me… (FOTO) – AlpeGossip
“BËN SI ËNGJËLL POR NUK ËSHTË”/ Ish banorja e Big Brother tregon “inatin” që ka me… (FOTO)

“BËN SI ËNGJËLL POR NUK ËSHTË”/ Ish banorja e Big Brother tregon “inatin” që ka me… (FOTO)

Fjorentina Halili dhe Dona pjetri janë dy nga banoret e edicionit të 9 të “Big Brother”.

Pas mbarimit të spektaklit, shoqëria e tyre vazhdon ende.

Ato publikojnë vazhdimisht foto teksa argëtohen me njëra tjetrën.

Së fundmi, Fjorentina ka publikuar një video ku shfaqet krah Donës dhe me shaka i thotë:

“Sa inat e kam këtë Donën, bën si ëngjëll por nuk është” , shkruan ajo krahas videos.