Bashkëpunime me yje botërorë? Mësoni kur publikohet kënga më e re nga Luar Arani për... (FOTO) - AlpeGossip
Bashkëpunime me yje botërorë? Mësoni kur publikohet kënga më e re nga Luar Arani për… (FOTO)

Bashkëpunime me yje botërorë? Mësoni kur publikohet kënga më e re nga Luar Arani për… (FOTO)

Pas HIT-it “Si Dje”, Luar ka sërish surpziza për të gjithë fansat e saj shqiptarë. Këtë e zbuloi ekskluzivisht për emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani. Një këngë që e ka sjellë shumë ndryshe në ‘look’ dhe sapo ta shihni do thoni WOW! Do jetë një klip shumë ndryshe dhe veror. Më poshtë mund të shihni edhe foto nga backstage apo edhe nga “new look” i këngëtares. Luar tregon për intv.al se javën tjetër kënga është gati dhe del në të gjitha platformat, edhe për tregun shqiptar dhe atë ndërkombëtar. Kënga është në anglisht dhe pritshmëritë janë të larta, kontrata me label-in ndërkombëtar vazhdon dhe bashkëpunimet me yje të suksesshëm nuk do mungojnë por “stay tuned”! Kjo këngë nuk është e vetmja, pasi pak më vonë del singëlli tjetër dhe do kemi vërtet surpriza!