Enca publikon FOTO me mamin e saj, bën urimin special të ditëlindjes: Gëzuar… – AlpeGossip
Enca publikon FOTO me mamin e saj, bën urimin special të ditëlindjes: Gëzuar…

Enca publikon FOTO me mamin e saj, bën urimin special të ditëlindjes: Gëzuar…

Enca është këngëtarja e cila kohët e fundit është duke korrur suksese të shumta në muzikë. Kënga e saj “Dua” është pëlqyer shumë nga publiku dhe së fundmi ajo ka treguar se është duke punuar për disa këngë të reja.
Me siguri prindërit e saj duhet të jenë shumë krenarë për arritjet e vajzës së tyre. Këtë gjë e tregon shpesh e ëma e Encës në rrjetet sociale. Por sot në një ditë speciale për të është Enca ajo e cila ka publikuar një foto të së saj ku bën edhe një urim mjaft të veçantë.
“Gëzuar ditëlindjen mami më e mrekullueshme në botë”,- shkruan këngëtarja krahas fotos me të ëmën.