HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jo vetëm seksi, Ilda Bejleri është një "Bricjap" që nuk do heq dorë nga... - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jo vetëm seksi, Ilda Bejleri është një “Bricjap” që nuk do heq dorë nga…

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Jo vetëm seksi, Ilda Bejleri është një “Bricjap” që nuk do heq dorë nga…

Ilda Bejleri  prej vitesh e shohim në ekran duke prezantuar  emisione sportive por gjithashtu ajo cilësohet edhe si një ndër moderatoret më seksi. Hiret e saj dhe veshjet provokuese kanë bërë që ajo të jetë gjithmon në qendër të vëmendjes.

Nëse do shohim pamjen fizike dhe pozat që Ilda realizon do ta kuptonim direkt se moderatorja i përket shenjës së “Bricjapit” në horoskop.  Femrat e shenjës se bricjapit janë pasionante dhe ja ku i keni faktet.

View this post on Instagram

Freda’s birthday 🎁

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

Femra e Bricjapit është e fokusuar tek karriera  dhe i ka qëllimet të qarta dhe duket se Ilda ja ka dalë ndër vite ti mbijetoj ekranit dhe gjithmonë të jetë e përfolur në media. Përveçe  bukur ajo ka treguar se është edhe e zonja.

View this post on Instagram

… SHQIPERIA❤️

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

View this post on Instagram

Nothing worth having comes easy..

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Ildën me tre fjalë si një “Bricjap” do të ishin: Seksi,puntore dhe këmbëngulëse.

View this post on Instagram

@egestxhoga photography

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

AlpeNews.al