“ASNJË FEMËR SDO ZGJEDHË…”/ Noizy u tregon djemve ça duan femrat, ja postimi që u fshi (FOTO) – AlpeGossip
“ASNJË FEMËR SDO ZGJEDHË…”/ Noizy u tregon djemve ça duan femrat, ja postimi që u fshi (FOTO)

“ASNJË FEMËR SDO ZGJEDHË…”/ Noizy u tregon djemve ça duan femrat, ja postimi që u fshi (FOTO)

Noizy është padyshim një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe këngët e tij prej vitesh janë kthyer në hite. Ai mbetet edhe ndër më të komentuarit në media si për anën profesionale dhe për anën private.

Noizy numëron më shumë se 1 milion fansa në Instagram, aty ku është shumë aktiv me postime.

Së fundmi reperi ka tërhequr vëmendjen me një këshillë drejtuar djemve.

“Asnjë femër s’do zgjedhë muskujt e barkut, përpara 6 makinave kështu që mos shkoni më në palestër, por punoni”, shkruhet në postimin e Noizyt, një shprehje e marrë nga Robert Mugabe, ish-kryeministri dhe presidenti i Zimbabve.