“JEMI ARTISTË, MË VJEN KEQ…”/ Flor Mumajesi publikon videon nga provat dhe është një rrëmujë e vërtetë – AlpeGossip
“JEMI ARTISTË, MË VJEN KEQ…”/ Flor Mumajesi publikon videon nga provat dhe është një rrëmujë e vërtetë

“JEMI ARTISTË, MË VJEN KEQ…”/ Flor Mumajesi publikon videon nga provat dhe është një rrëmujë e vërtetë

Pasi triumfoi  tek “Kënga Magjike” , mesa duket Flor Mumajesi nuk ka vendosur të bëjë pushim.

Ai ende vazhdon të prodhojë muzikë cilësore dhe këtëe provoi edhe me këngën “Mori” pas mbarimit të spektaklit.

Mesa duket ai ka vendosur të mos ndalet e kjo duket nga video e fundit e publikuar nga Flori vetë teksa tregon se si punojnë gjatë provave në studion e tij.

Video shoqërohet me fjalët: Ja dhe artistët tanë, kështu i lënë xhupat dhe çantat, jemi artist më vjen keq…