TRENDET E VJESHTES/ Këto janë veshjet më të mira nga java e modës në “New York” (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E VJESHTES/ Këto janë veshjet më të mira nga java e modës në “New York” (FOTO)

TRENDET E VJESHTES/ Këto janë veshjet më të mira nga java e modës në “New York” (FOTO)

Është Java e Modës së New York  dhe ne po zbulojme veshjet më të mira nga koleksionet e vjeshtës.  Blazers kadifeje nga Tom Ford, fustanet boho e Ulla Johnson dhe mantelet e Rachel Comey janë disa nga modelet që ranë në sy.

Ngjyrat ,prerjet  dhe stilet që ju duhen për në vjeshtë janë pa diskutim këto 17  modele veshjet.Prandaj përgatituni mirë për muajte  ardhshme.