Gjejini ku i keni fshehur sandalet e preferuara të fëmijërisë se sot kushtojnë sa qimet e kokës (FOTO) – AlpeGossip
Gjejini ku i keni fshehur sandalet e preferuara të fëmijërisë se sot kushtojnë sa qimet e kokës (FOTO)

Gjejini ku i keni fshehur sandalet e preferuara të fëmijërisë se sot kushtojnë sa qimet e kokës (FOTO)

Disa mund t’i kujtojnë me nostalgji sandalet e llastikut që vishnin kur ishin fëmijë, e mbase disa nuk i njohin ende.

Por këtë verë shtëpia e famshme e modës “Gucci” i ka risjellë në modë dhe të gjithë do të duan t’i kenë në garderobën e tyre.

Jo vetëm kaq, por këto sandale aspak të panjohura që dikur ishin më të lirat në treg, sot kanë një vlerë marramendëse, kushtojnë plot 500 dollarë.

Nëse doni të visheni më stil këtë verë kërkoni ato sandalet e vjetra se do t’ju duhen