NË DITËN E DITËLINDJES/ Eni Çobani uron me fjalët më të ëmbla një nga personat më të rëndësishëm në jetën e saj - AlpeGossip
NË DITËN E DITËLINDJES/ Eni Çobani uron me fjalët më të ëmbla një nga personat më të rëndësishëm në jetën e saj

NË DITËN E DITËLINDJES/ Eni Çobani uron me fjalët më të ëmbla një nga personat më të rëndësishëm në jetën e saj

Eni Çobani është një nga figurat më të dashura publike për shkak të kontributit të saj të madh në zgjidhjen e shumë çështjeve me probleme ligjore.

Në ‘Instagram-in’ e saj ajo publikon herë pas here ‘feedback-un’ që merr nga puna e saj, por jo vetëm. Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto krah vëllait, të cilin e ka uruar për ditëlindje duke i dedikuar këto fjalë: “Vëllai i vetëm i motrës tënde, ti je dashuri e një zemre dhe një shpirti.

Motra jote të uron jetë shëndet dhe dashuri se ti meriton gjithçka. Të ka motra vëlla për merak Blendush dhe të do shumë”.

Kujtojmë se prej disa sezonesh ajo drejton rubrikën ‘Shihemi Në Gjyq’ në programin e së dielës ‘E Diela Shqiptare’ në ekranin e ‘Tv Klan’.