KUJT IA MERRTE MENDJA/ Tayna zbulon të përbashkëtën me Tupac (FOTO) – AlpeGossip
KUJT IA MERRTE MENDJA/ Tayna zbulon të përbashkëtën me Tupac (FOTO)

KUJT IA MERRTE MENDJA/ Tayna zbulon të përbashkëtën me Tupac (FOTO)

Reperja e famshme shqiptare Tayna paska një të përbashkët të madhe me ikonën e repit, Tupac. Ditën e sotme ajo ka publikuar foto krah një portreti të ikonës legjendare ku shkruan: “Tupace me ngjyra dhe Tupac pa ngjyra”.

Mesa duket ajo e ka fjalën për shkronjën “T” që veç hip hop-it bashkon Tayna-n me Tupac.

Por nuk përjashtohet mundësia që ajo ta krahasojë veten me yllin e hip hop-it edhe për talentin dhe suksesin në muzikë.