EDHE NË PUBLIK/ Scott Disick dhe Sofia Richie shfaqin afeksion të madh për njeri-tjetrin – AlpeGossip
EDHE NË PUBLIK/ Scott Disick dhe Sofia Richie shfaqin afeksion të madh për njeri-tjetrin

EDHE NË PUBLIK/ Scott Disick dhe Sofia Richie shfaqin afeksion të madh për njeri-tjetrin

Scott Disick dhe Sofia Richie darkuan së bashku mbrëmjen e së premtes në Las Vegas. Ata u panë shumë të dashuruar me njeri-tjetrin dhe shpesh u vunë re duke shtrënguar duart dhe duke u puthur.

Sofia publikoi gjithashtu në ‘Instagram’ një foto të saj dhe Scott duke dale nga dhoma e tyre e hotelit.

Çifti i shumëkomentuar vendosën të kalonin pak kohë së bashku, duke shijuar kështu intimitetin mes tyre. Ishin të shumta momentet kur ata shfaqnin afeksion të madh edhe në publik.

Udhëtimi i tyre erdhi një javë pasi ata pushuan në “Aspen”, me Kourtney, Mason, djalin e tyre më të vogël Reign Disick, Kendall Jenner, Kim Kardashian dhe familjen e saj.