TASHMË FALË YOUTUBE, DO NJIHNI LORIN E VËRTETË!/ Del episodi i parë, ja prapaskenat nga dasma e Sarës dhe Ledionit (VIDEO) – AlpeGossip
TASHMË FALË YOUTUBE, DO NJIHNI LORIN E VËRTETË!/ Del episodi i parë, ja prapaskenat nga dasma e Sarës dhe Ledionit (VIDEO)

TASHMË FALË YOUTUBE, DO NJIHNI LORIN E VËRTETË!/ Del episodi i parë, ja prapaskenat nga dasma e Sarës dhe Ledionit (VIDEO)

Disa javë më parë,trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe Ledion Liço dhe  kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ndonëse nuk dhanë detaje të dasmës, çifti organizuan një ceremoni luksoze në Como të Italisë. Në mesin e familjarëve dhe disa nga miqve, dasma ishte tejet e mahnitshme edhe pse në rrjete sociale ishin më të rezervuar sa i përket imazheve.

Ndërsa ka kaluar thuajse 1 muaj nga ajo ditë, kemi patur mundësinë të zbulojmë disa copëza nga magjia e 11 gushtit.  Mirëpo Lori nëpërmjet kanalit të saj zyrtar në YouTube na ka zbuluar pak më parë, një video me të gjitha prapaskenat e një nate përpara dasmës. Së bashku me mikeshat e ngushta, Sonela dhe Anxhela Lamaj, vajza e madhe e familjes Hoxha ka filmuar këto momente nga prapaskenat e dasmës.  Shumë gallatë dhe emocion do shihni në videon e përgatitur nga Lori dhe me siguri shumë prej personave që mund ta kenë paragjykuar Lorin, tani do njihni akoma më mirë me vlogun e saj.