E AKUZOJNË PËR PHOTOSHOP, REAGON LUANA/ Vajza bëni mirë ta shihni, për të mësuar si të mbyllni “gojët e liga”! (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZOJNË PËR PHOTOSHOP, REAGON LUANA/  Vajza bëni mirë ta shihni, për të mësuar si të mbyllni “gojët e liga”! (FOTO)

E AKUZOJNË PËR PHOTOSHOP, REAGON LUANA/ Vajza bëni mirë ta shihni, për të mësuar si të mbyllni “gojët e liga”! (FOTO)

Ajo tashmë është një nga femrat më në zë të showbizz-it pasi jo vetëm si një moderatore e talentuar, por bukuroshja tashmë është futur për të eksperimentuar edhe në botën muzikore ku mesa duket gjithçka po rezulton në sukses.

Së fundmi Luana ka patur edhe një koncert jashtë kufijve të Shqipërisë dhe veshja në këtë mbrëmje e ka treguar mjaft seksi.

Mirëpo shumë e paragjykuan duke i thënë se ka përdorur ‘photoshop’ në foton e postuar. Ndërkohë Luana ua ka ‘mbyllur gojën’ mjaft bukur duke postuar një video, ku sërish duket mjaft seksi dhe si mbishkrim ka: “Photoshop ;P”, si për t’i treguar që nuk modifikohen videot me photoshop.