ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto familje VIP ndanë me ne videot më të ëmbla – AlpeGossip
ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto familje VIP ndanë me ne videot më të ëmbla

ATMOSFERA E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto familje VIP ndanë me ne videot më të ëmbla

Tashmë kemi hyrë në periudhën e festave të fundvitit që konsiderohet dhe si muaji i mbushur me atmosferë të ngrohtë dhe familjare.

Kësaj atmosfere të bukur, disa nga VIP-at tanë kanë dashur ti bashkëngjisin dhe një kujtim të ëmbël që do ti shoqërojë gjatë gjithë jetës. Disa nga familjet e fmashme shqiptare kanë zgjedhur që zbukurimeve të kësaj periudhe ti shtojnë dhe një video të shkurtër ku shfaqen së bashku me të dashurit e tyre duke përcjellë shumë dashuri.

Në një ambient të zbukuruar fiks për këtë kohë, të veshur ngrohtë dhe tepër të qeshur këto familje VIP kanë zgjedhur të ndajnë videot e tyre të fundivitit së bashku me ne.  /AlpeGossip.al

Rezarta Shkurta, Ermal Hoxha dhe vajza e tyre e vogël Hera.

Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku dhe vogëlushja e tyre Ajka.

Elita Rudi, Gjiko dhe vogëlushi i tyre Zëri.

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on