ME KRENARIN VALLË? Pasi e gjeti Viti i Ri ndryshe, Luana Vjollcës i ndodh e papritura, shihni çfarë thotë ajo - AlpeGossip
ME KRENARIN VALLË? Pasi e gjeti Viti i Ri ndryshe, Luana Vjollcës i ndodh e papritura, shihni çfarë thotë ajo

ME KRENARIN VALLË? Pasi e gjeti Viti i Ri ndryshe, Luana Vjollcës i ndodh e papritura, shihni çfarë thotë ajo

Kur u pyet nga një fanse në një postim të disa ditëve më parë nëse “lodhet ndonjëherë”, Luana iu përgjigj se në janar do shkojë për pushime diku largggg sepse s’po mban dot më. Dhe kështu ndodhi.

Luana Vjollca vitin e nisi në një vend jo të zakonshëm për shumicën. Luana Vjollca nisi vitin në pistat e aeroportit, ndërsa ndau me ndjekësit disa imazhe nga një aeroport.

“Viti im i ri”, ka shkruar Luana, ndërsa në një tjetër video ajo ka shkruar “Urime Viti i Ri”.

 

Kujtojmë që Luana Vjollca gjatë këtij viti ka qenë shumë aktivitete me projekte muzikore dhe e angazhuar në emisionin e saj televiziv. Por gjithashtu ka dhënë një lajmërim të rëndësishëm për fansat e saj që e ndjekin. Moderatorja bukuroshe ka publikuar një foto të një njoftimi për një koncert ku ndodhej edhe emri i saj ndërkohë që theksoi: “Nuk do të jem sonte në këtë koncert!!!”.

 

E anuloi në moment të fundit vallë apo thjesht nuk e ka patur në plan, por është abuzuar me emrin e saj? Kjo nuk dihet, e vetmja gjë që dihet është se Luana është nisur diku larg me pushime e ndoshta shoqërohet nga i dashuri i saj Krenari.