PAS NDARJES SË BUJSHME/ Ronela i bën Zerkës atë që askush se priste (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES SË BUJSHME/ Ronela i bën Zerkës atë që askush se priste (FOTO)

PAS NDARJES SË BUJSHME/ Ronela i bën Zerkës atë që askush se priste (FOTO)

Disa muaj më parë këngëtarja Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes disavjeçare. Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe në intervista të ndryshme ata kanë lënë të kuptohet se mes tyre ka marrë fund gjithçka.

Megjithatë, edhe pse është ndarë Ronela ditën e djeshme ka habitur të gjithë ndjekësit me postimin e saj. Young Zerka ka publikuar këngën e tij të re, një bashkëpunim me Anila Mimani të titulluar “Nesër” dhe Ronela nuk ka ngurruar të shprehë hapur mbështetjen për ish të dashurin e saj.

Ajo ka publikuar këngën e Zerkës në ‘Instastory’ dhe e ka etiketuar atë duke shkruar: ‘Superrr’. Zerka e ka ripostuar këtë story duke treguar kështu se mes tyre nuk ka hatërmbetje.