PAS 5 MUAJSH NDARJE/ Rita Ora i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO) – AlpeGossip
PAS 5 MUAJSH NDARJE/ Rita Ora i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO)

PAS 5 MUAJSH NDARJE/ Rita Ora i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO)

Pak kohë më parë, nëpër portalet e huaja qarkulloi lajmi se Rita Ora ishte kthyer sërish me ish-të dashurin e saj, Adrew Watt, pas 5 muajsh ndarje. Disa fotografi të publikuara nga ‘DailyMail’ e vërtetojnë më së miri këtë lajm, pasi këngëtarja shqiptare është parë në prani të Andrew, gjatë pushimeve në Ibiza, Spanjë. Rita dukej në formën e saj më të mirë, me një fustan saten në ngjyrë portokalli dhe pa asnjë pikë grimi në fytyrë. Mesa duket lidhja e saj me ish-partnerin mund të jetë rikthyer si në fillim, pasi dyshja dukej shumë e lumtur dhe tepër të fokusuar në bisedën e tyre. Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Rita u nda nga aktori i njohur Andrew Garfield, por mesa duket ajo ka vendosur të vazhdojë jetën e saj së bashku me Watt si pjesë e saj.