Tmerrohet ushtria britanike: Ish-komandanti lë ushtrinë dhe u bë pornostar, nënshtronte femrat dhe... (FOTO) - AlpeGossip
Tmerrohet ushtria britanike: Ish-komandanti lë ushtrinë dhe u bë pornostar, nënshtronte femrat dhe… (FOTO)

Tmerrohet ushtria britanike: Ish-komandanti lë ushtrinë dhe u bë pornostar, nënshtronte femrat dhe… (FOTO)

Një ish-komando britanik ka lënë ushtrinë për të nisur një karrierë të re si aktor filmash pornografikë.
Deri këtu gjithçka në rregull, pasi bëhet fjalë për një zgjedhje personale. Por, problemi qëndron në faktin se Luke Hardy i xhiron skenat me uniformën e ushtrisë.

Ai akuzohet se po njollos reputacionin e ushtrisë duke bërë seks i veshur me kamuflazh dhe me beretën e famshme të komandove. Ai i trajton femrat në video si rekrute të reja që duhet t’i nënshtrohen stërvitjeve të rrepta.

Luke Hardy ka 17 000 ndjekës në Twitter dhe shumë të regjistruar në faqen e internetit me pullë të kuqe.

Nuk ka asnjë ligj që ndalon një ish-ushtarak që të xhirohet duke kryer marrëdhënie seksuale me uniformë. Por, një zyrtar i lartë i ushtrisë britanike ka thënë për “Daily Star” se uniforma duhet respektuar.

“Shumë njerëz nuk ndihen mirë me këtë gjë dhe presin një sjellje më të përshtatshme nga një njeri që i ka shërbyer Mbretëreshës”, shprehet zyrtari.