“TË FIKSUAR” PAS INSTAGRAMIT/ Ja vipat shqiptarë që e kanë pjesë të pandashme të jetës së tyre (FOTO) – AlpeGossip
“TË FIKSUAR” PAS INSTAGRAMIT/ Ja vipat shqiptarë që e kanë pjesë të pandashme të jetës së tyre (FOTO)

“TË FIKSUAR” PAS INSTAGRAMIT/ Ja vipat shqiptarë që e kanë pjesë të pandashme të jetës së tyre (FOTO)

Instagrami është rrjeti social më “in”  i momentit. E përdorin të gjithë njerëzit, çfarëdolloj moshe apo profesioni.Dikush për të kaluar kohën, dikush tjetër  për të postuar foto nga jeta e përditshme e të tjerë për të fituar dhe para.

Bota e showbizit është zhvendosur aty dhe një pjesë e mirë e vipave janë dedikuar tërësisht për të postuar orë e minutë.

Tanimë  falë Instagramit ne mund të mësojmë çdo detaj nga jeta e tyre.Çfarë janë duke bërë, në cilin qytet ndodhen, çfarë kanë veshur , si po ushqehen e çfarë plani kanë për të ardhmen.

Për para apo për “qef” ja disa vipa të cilët nuk mund të kalojnë një ditë pa “update-uar” Instagramin.

Capital T

Roza Lati

Enca Haxhiaj

Marina Vjollca

Luana Vjollca

Aulona Musta

Elvana Gjata

Ermal Mamaqi

Fjolla Morina

Ronela Hajati

Noizy

Ledri Vula