I PUBLIKUAN KËNGËN ME REPERIN ALGJERIAN/ Dhurata Dora merr vendimin drastik - AlpeGossip
I  PUBLIKUAN KËNGËN ME REPERIN ALGJERIAN/ Dhurata Dora merr vendimin drastik

I PUBLIKUAN KËNGËN ME REPERIN ALGJERIAN/ Dhurata Dora merr vendimin drastik

Pak ditë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun, këngët e të cilës kthehen në hite, Dhurata Dora njoftoi se shumë shpejt do të publikonte projektin e ri në bashkëpunim me reperin algjerian Soolking.

Dhurata publikoi edhe një video me Soolking ku shfaqeshin duke kënduar këngën e re që po pritej me padurim nga fansat.

Mirëpo ky duet u bë publik dhe prej ditës së djeshme po qarkullon në rrjete sociale.

Pas publikimit të këngës, Dhurata ka vendosur ta fshijë videon që kishte postuar në Instagram, për ta postuar të plotë këngën në momentin kur videoklipi të jetë gati.