SI KOHË MË PARË…/ Ky model flokësh po bëhet trendi më i ri – AlpeGossip
SI KOHË MË PARË…/ Ky model flokësh po bëhet trendi më i ri

SI KOHË MË PARË…/ Ky model flokësh po bëhet trendi më i ri

Gjejeni pak si do t’i bëni flokët në gjithë festat dhe eventet e radhës?! Njësoj siç bëheshin në mbrëmjet e maturës në vitet 1999-2003.

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Dua Lipa ishte e fundit që ktheu zyrtarisht flokët e kapur pas me baluke para!

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Ky model është trendi i ri që ka pushtuar tapetin e kuq!  J.Lo, Priyanka Chopra Jonas, Margot Robbie dhe së fundmi Dua, na treguan se modeli i famshëm është rikthyer për të qëndruar gjatë.

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Flokët e kapura pas, të lëshura para ju bëjnë të dukeni chic.

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

I japin finesë fytyrës, duke nxjerrë më në pah formën e saj dhe sigurisht, tërheqin vëmendje në mënyrën më të mirë të mundshme!

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë

Ky model flokësh u rikthye zyrtarisht për të na marrë