Noizy hyn në dietë, me siguri do iu ndihmojë dhe ju me këto sugjerime (FOTO) – AlpeGossip
Noizy hyn në dietë, me siguri do iu ndihmojë dhe ju me këto sugjerime (FOTO)

Noizy hyn në dietë, me siguri do iu ndihmojë dhe ju me këto sugjerime (FOTO)

Reperi Noizy me sa duket është futur në një dietë të rreptë.
Noizy ka ndarë në rrjetet e tij sociale pamje nga frigoriferi. Atje gjenden vetëm fruta dhe ujë .

Vetëm fruta të stinës dhe asnjë gjë tjetër jo dietike. Me siguri kjo video e reperit e ndarë në Instastory po ju jep një ide se çfarë duhet të hani nëse doni të humbni ca kilogramë të tepër.