SIKUR TË MOS MJAFTONTE QË KYLIE NA BËRI ME ZEMËR/ Mirësevini në brendësi të shtëpisë së Kris Jenner (FOTO) – AlpeGossip
SIKUR TË MOS MJAFTONTE QË KYLIE NA BËRI ME ZEMËR/ Mirësevini në brendësi të shtëpisë së Kris Jenner (FOTO)

SIKUR TË MOS MJAFTONTE QË KYLIE NA BËRI ME ZEMËR/ Mirësevini në brendësi të shtëpisë së Kris Jenner (FOTO)

Mos besoni çdo gjë që shikoni në foto, se ndodh që janë një mrekulli më vete kur ndodheni aty. Dhe e kemi fjalën për shtëpinë e re super elegante të Kris Jenner, në Los Angeles.

Shtëpia e qetë është e mbushur me copa klasike nga titanët e arteve dekorative të shekullit të 20-të dhe është shumë larg asaj në të cilën shfaqjen për “reality-show”-n “Keeping Up With the Kardashians”.

“Kam mbledhur mobilje dhe kam aderuar shtëpi për një jetë. Kam pasur kaq shumë lloje të ndryshme shtëpish, me stile shumë të ndryshme. Doja që shtëpia ime të ndihej si një vend i shenjtë, të ishte e qetë dhe paqësore”, shprehet Kris.

Një prej dhomave është me pamje nga pishina, ka shumë dyer prej xhami, ndërsa mbizotërojnë ngjyrat e së bardhës, grisë dhe të zezës.

Në shtëpinë e saj do të gjeni një dhomë kinemaje, një dhomë për gardërobën dhe atë ku bën makijazhin.

Çdo gjë duket se është menduar në mënyrë perfekte dhe ndodhet në vendin e duhur.

Ne na mbetet vetëm të ëndërrojmë me sy hapur sikur është e jona!

Nëse humbët pamjet nga brenda të shtëpisë së Kylie Jenner klikoni këtu.