NUK DI TË NDALET/ Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja (FOTO)

Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

Këngëtarja është fotografuar në një jaht së bashku me të dashurin e saj Andreë Watt dhe miqtë e tyre.

Ylli i muzikës, e njohur edhe shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshur me bodysuit shumëngjyrësh.

Bukuroshja shqiptare vuri në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.