Në muajin e tetë të shtatzanisë/ Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël përkrah Veliajt – AlpeGossip
Në muajin e tetë të shtatzanisë/ Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël përkrah Veliajt

Në muajin e tetë të shtatzanisë/ Ajola Xoxa publikon FOTON e ëmbël përkrah Veliajt

Ajola Xoxa ka publikuar një foto krah bashkëshortit të saj, Kryebashkiakut Erion Veliaj. Xoxa në përshkrimin e fotos ka treguar se është në muajin e tetë të pritjes së ëmbël.
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa
Periudha e shtatzanisë është një nga periudhat më të bukura të një femre. Në këto nëntë muaj, trupi i një femre përjeton ndryshime të mëdha, por pritja e ëmbël sjell gjithashtu ndjesi shumë të bukura shpirtërore.

Këtë na ka treguar edhe Ajola Xoxa teksa para pak minutash ka postuar një foto krah bashkëshortit të saj, Kryebashkiakut Erion Veliaj. Xoxa në përshkrimin e fotos ka treguar se është në muajin e tetë të shtatzanisë. Pritja e ëmbël i ka dhënë vërtet një nur të këndshëm zonjës së parë të Tiranës.