BEFASON BEBE REXHA/ Ka udhëtuar 100 herë me aeroplan brenda 2018-ës – AlpeGossip
BEFASON BEBE REXHA/ Ka udhëtuar 100 herë me aeroplan brenda 2018-ës

BEFASON BEBE REXHA/ Ka udhëtuar 100 herë me aeroplan brenda 2018-ës

Bebe Rexha është shumë e angazhuar me projektet e saj muzikore dheme  koncertet brenda e jashtë vendit.

Këtë vit, ajo solli në treg albumin e saj “Expectations”, dhe  ka promovuar këngët e saj në të gjitha koncertet e mbajtura anë e mbanë botës.

Bebe ka realizuar mbi 100 fluturime me aeroplan brenda këtij viti dhe këtë e ka treguar vetë në një postim të fundit në instastory.

Duke qenë se jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Bebe Rexhës shpesh i është dashur të udhëtojë në Evropë, por edhe Australi për koncertet e saj.