DUA LIPA NA MAHNITI/ E veshur kokë e këmbë me stilin e viteve ’90 – AlpeGossip
DUA LIPA NA MAHNITI/ E veshur kokë e këmbë me stilin e viteve ’90

DUA LIPA NA MAHNITI/ E veshur kokë e këmbë me stilin e viteve ’90

Dua Lipa nuk dështon kurrë kur vjen puna tek veshjet. Ajo është shfaqur gjithmonë shumë e bukur dhe stil, por këtë herë kapelja e saj ka marrë vëmendjen më të madhe. Këngëtarja u shfaq e veshur me një palë tuta, një bluzë të gjerë me printe leopard dhe një kapele në formë kove që i përket stilit të viteve ’90. Fotot u kapën nga paparacët dhe Dua shfaqej krah të atit. Edhe Dukagjini i ishte përshtatur të bijës me një veshje të thjeshtë. Ata u bën pjesë e ‘house hunting’ në Londër dhe u shfaqën shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

On the hunt: Dua Lipa, 23, swapped her intricate haute couture gowns for a nineties-inspired ensemble as she went house hunting in London on Friday with her father Dukagjin

Stepping out: Dua's dad Dukagjin sported an equally casual look for their house hunt and wore black joggers, hoodie and leather jacket

Më vonë sipas mediave, me Duan u bashkua edhe i dashuri i saj Isaac. Kujtojmë se i ati i Lipës është vënë në qendër të mediave së fundmi për shkak të pamjes së tij, madje nga shumë fansa është konsideruar si babai më simpatik i showbizit.