KOPJA E GJIKOS/ Shihni sa shumë është rritur Zëri (FOTO) – AlpeGossip
KOPJA E GJIKOS/ Shihni sa shumë është rritur Zëri (FOTO)

KOPJA E GJIKOS/ Shihni sa shumë është rritur Zëri (FOTO)

Ndryshe nga VIP-at e tjerë, Gjiko dhe Elita nuk kanë ngurruar aspak të postojnë foto me vogëlushin e tyre dhe menjëherë pas lindjes portretin e tij e bënë publik. Shpeshherë çifti ja ëmbëlsojnë ditën ndjekësve duke postuar foto me Zërin apo momentet e tyre së bashku.

Mbrëmjen e sotme ka qenë Gjiko ai që ka tërhequr vëmendjen me foton më të fundit ku shfaqet me Zërin i cili është rritur shumë.

“Krejt qka boj tash e mbas o per ty dali jem”, shkruan Gjiko ndërsa komentuesit kanë vënë në dukje faktin që Zëri ka marrë shumë nga i ati.