“DOJA TA DEMOSTROJA…”/ Sara dhe Riniani mohojnë puthjet në prapaskenë, ja FOTOT që dëshmojnë të kundërtën – AlpeGossip
“DOJA TA DEMOSTROJA…”/ Sara dhe Riniani mohojnë puthjet në prapaskenë, ja FOTOT që dëshmojnë të kundërtën

“DOJA TA DEMOSTROJA…”/ Sara dhe Riniani mohojnë puthjet në prapaskenë, ja FOTOT që dëshmojnë të kundërtën

Sara dhe Riniani kanë mohuar vazhdimisht se nuk ka pasur puthje mes njëri-tjetrit, por produksioni ka publikuar pamjet e kamerave ku duket se shkëmbejnë puthje.

Megjithatë, ata të dy kanë zbuluar se puthja që ndodhi në prapaskenë nuk ishte e mirëfilltë, por ishte padashje.

Pas transmetimit të pamjeve në Për’puthen Prime, Sara është ngritur nga karrigia dhe i ka dhuruar një tjetër puthje Rinianit duke thënë:

“Kjo është një puthje evropiane. Unë doja ta demonstroja live”.