UPS/ Fifi dhe Beniada harrojnë kamerat dhe lahen komplet të zhveshura (FOTO) – AlpeGossip
UPS/ Fifi dhe Beniada harrojnë kamerat dhe lahen komplet të zhveshura (FOTO)

UPS/ Fifi dhe Beniada harrojnë kamerat dhe lahen komplet të zhveshura (FOTO)

Banorët e BBVip janë gjatë gjithë kohës nën monitorimin e kamerave dhe çdo lëvizje e tyre filmohet dhe publiku e sheh. Por ndodh në disa raste që banorët VIPA ta harrojnë këtë fakt dhe të ofrojnë ‘show’ për publikun që ka edhe fëmijë.

Së fundmi teksa Fifi dhe Beniada ishin duke u larë në dush, kamerat i kanë kapur teksa ishin plotësisht të zhveshura.

Vlen të thuhet se pjesa tjetër e banorëve lahet me rroba banjo, por Fifi dhe Beniada duket se vendosën t’i heqin këto rregulla dhe të lahen të zhveshura para miliona shqiptarëve që i ndjekin në çdo moment./m.j

PAMJE +18 në BigBrother/ Fifi dhe Beniada harrojnë kamerat dhe lahen

PAMJE +18 në BigBrother/ Fifi dhe Beniada harrojnë kamerat dhe lahen

M