Këngëtari i njohur bën çmendurinë e madhe me rastin e 50-vjetorit (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtari i njohur bën çmendurinë e madhe me rastin e 50-vjetorit (VIDEO)

Këngëtari i njohur bën çmendurinë e madhe me rastin e 50-vjetorit (VIDEO)

Këngëtari i njohur Will Smith ka festuar ditën e djeshme 50-vjetorin e lindjes. Ndryshe nga çdo vit tjetër, Will ka zgjedhur që në këtë ditë të bëjë një çmenduri që jo çdo kush do të merrte guximin.

Ai zgjodhi një sport ekstrem si ‘bungee jumping’, jo atë standard ku hidhesh nga ura, por vendosi të fluturonte jashtë helikopterit pranë parkut kombëtar Grand Canyon në Arizona. E gjithë kjo, në sy të familjes dhe shoqërisë. Nga pamjet e publikuara duket se në fillim aktori ka qenë i tensionuar, por më pas ja ka dalë të shijojë udhëtimin e çmendur.