NUK E KISHIM DITUR/ Këngëtari shqiptar sapo na zbuloi talentin e fshehtë dhe për këtë falënderojmë Elvanën (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM DITUR/ Këngëtari shqiptar sapo na zbuloi talentin e fshehtë dhe për këtë falënderojmë Elvanën (VIDEO)

NUK E KISHIM DITUR/ Këngëtari shqiptar sapo na zbuloi talentin e fshehtë dhe për këtë falënderojmë Elvanën (VIDEO)

Pas një pauze nga muzika, Stine vendosi të rikthehej sërish vitin e kaluar. Por pavarësisht se u ngjit në skenën shqiptare që në vitin 2004, nuk dinim këtë talent për këngëtarin.

Përmes një videoje në Instagram, ku shihet bashkë me një mikun e tij, Stine tregon se është profesionist i violinës.

“Kur s’ke çfarë bën në studio i biem ndonjëherë në qafë edhe violinës”, shkruan këngëtari.

Stine improvizon me violinë këngën e Elvana Gjatës me titull “Xheloz”.