“Kam bërë seks në çdo kuzhinë restoranti”! Shqiptari i njohur habit me deklaratën – AlpeGossip
“Kam bërë seks në çdo kuzhinë restoranti”! Shqiptari i njohur habit me deklaratën

“Kam bërë seks në çdo kuzhinë restoranti”! Shqiptari i njohur habit me deklaratën

Shefi i mirënjohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

I pyetur nëse ai ka bërë seks ndonjëherë në kuzhinën e restorantit të tij, Renato ka befasuar me përgjigjen.

“Tek restoranti im nuk kam bërë por në çdo restorant tjetër kam bërë. Jam larguar kam fikur kamerat pastaj…”, është shprehur ai me humor.