PASI I ZBULUAN TË DASHURIN/ Shpërthen Melinda Ademi: Mbylleni gojën… – AlpeGossip
PASI I ZBULUAN TË DASHURIN/ Shpërthen Melinda Ademi: Mbylleni gojën…

PASI I ZBULUAN TË DASHURIN/ Shpërthen Melinda Ademi: Mbylleni gojën…

Ditën e djeshme bëri bujë në media lajmi se reperja e njohur Melinda Ademi është në një lidhje me menaxherin e ‘Panda Music’ ku dhe ajo bënë pjesë, Faton Aliu. Burime për ‘lajmi.net’ zbuluan se këngëtarja dhe Faton Aliu janë në një lidhje dashurie dhe madje publikuan edhe shumë foto të çiftit.

Megjithatë, siç duket këto lajme e kanë nxehur Melindën e cila ka vendosur të reagojë publikisht duke postuar një video në Instastory ku ka folur për lajmet e lidhjes.

“Çfarë nuk shkon me njerëzit. S’rri dot me dikë pa menduar të tjerët se jam martuar me të. Mbylleni gojën.”, dëgjohet të thotë këngëtarja në video.