“PRISHET MIQËSIA!” Xhemi Shehu ka vendosur t’i bëjë unfollow Arbana Osmanit dhe s’ka faj! (FOTO) – AlpeGossip
“PRISHET MIQËSIA!” Xhemi Shehu ka vendosur t’i bëjë unfollow Arbana Osmanit dhe s’ka faj! (FOTO)

“PRISHET MIQËSIA!” Xhemi Shehu ka vendosur t’i bëjë unfollow Arbana Osmanit dhe s’ka faj! (FOTO)

Arbana Osmani po përgatitet për të publikuar librin e saj më të ri me receta dhe këto përgatitije nënkuptojnë foto me ushqime të shijshme që të bëjnë të lëshojë goja lëng.

Instastory i saj është i mbushur çdo ditë me foto gatimesh të shijshme që e kanë çmendur fare edhe mikeshën e saj të ngushtë.

Xhemi Shehu ka paralajmëruar se do t’i bëjë unfollow Arbanës për këto foto, thjesht sepse e bëjnë të ndihet shumë e uritur.

“Më cmende, më haet bukë. Do të bëj unfollow”, i ka shkruar Xhemi Arbanës, ndërkohë që kjo e fundit nuk ka nguruar t’a kthejë në shaka duke shkruar:

“Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura”.