"FAJI E KE TI ROZA K*RVA"/ Komentuesit shpërthejnë keq ndaj moderatores: Po si transmetoni porno në atë orar (FOTO) - AlpeGossip
“FAJI E KE TI ROZA K*RVA”/ Komentuesit shpërthejnë keq ndaj moderatores: Po si transmetoni porno në atë orar (FOTO)

“FAJI E KE TI ROZA K*RVA”/ Komentuesit shpërthejnë keq ndaj moderatores: Po si transmetoni porno në atë orar (FOTO)

Roza Lati njohët si një ndër moderatorët shqiptare më pa komplekse dhe që e ka përgjigjen në majë të gjuhës në çdo moment. Gjithashtu emisioni i saj është shndërruar në një ndër më të ndjekurit sidomos nga të rinjtë.

Së fundmi në emisionin e Rozës ishin të ftuara disa balerina nga ‘Maria Bonita’. Pamjet nga prania e tyre në emisionin e saj Roza i ka ndarë edhe me miqtë e saj në Instagram, ku ato kërcenin rreth tubit njësoj siç bëjnë edhe në lokalin e natës.

Me veshje teje ekstravagante dhe kërcime  erotike, në studion e “Why NOT”, duke se ishte krijuar një atmosferë  e nxehtë me kërcime seksi dhe drita të errëta e të kuqe.

Edhe pse vet moderatores i ka pëlqyer diçka  e tillë, një komentues  e ka kritikuar ashpër Rozën dhe emisionin e saj me balerinat e ka cilësuar si porno në televizon.

“Po si ka mundsi që i trasmetoni keto lloj pornosh në tv ne atë orar po e bët televizjonin bordell moj po ka fëmijë në atë orar moj po fajin e ke ti o Roza kurva se ti me atë frym je ritur me kurvllek ptuuuu biçe femër po ti as femer smund të quhesh ti e meriton titullin baxhell.”-shkruan komentuesi.