Mihrije Braha mburret për foton pa makijazh, fansat e tallin: Po operacionet? Edhe vetullat i ke bërë… – AlpeGossip
Mihrije Braha mburret për foton pa makijazh, fansat e tallin: Po operacionet? Edhe vetullat i ke bërë…

Mihrije Braha mburret për foton pa makijazh, fansat e tallin: Po operacionet? Edhe vetullat i ke bërë…

Këngëtarja Mihrije Braha shquhet për linjat trupore dhe bukurinë që e karakterizon. Edhe pse është plot 50 vjeç, këngëtarja duket se nuk e njeh plakjen.

Ajo tregon gjithnjë në Instagram se vijon të sfidojë kohën, ndërsa së fundi ka publikuar një foto pa makijazh.

Por fansat duket se nuk janë bindur shumë nga kjo foto, ndërsa i vënë në dukje ndërhyrjet që ka bërë.

“Po po pa make-up… krejt operacione”.

 

“Pa make up ke mbetur?! Moshës nuk ke çfarë i bën, thjesht dorëzohu!”

“Oj Mihrije oj motër, ti ndoshta pa make-up ke dalë, po me 100 efekte i paske në fytyre. Moj motra ime se edhe pleqërija e ka një farë lezeti”.

“Edhe vetullat i ke me fije japoneze!”