DAFINA ZEQIRI I JEP FUND BEQARISË? Këngëtarja habit fansat me fotot e saj të fundit: Gjërat e mira… – AlpeGossip
DAFINA ZEQIRI I JEP FUND BEQARISË? Këngëtarja habit fansat me fotot e saj të fundit: Gjërat e mira…

DAFINA ZEQIRI I JEP FUND BEQARISË? Këngëtarja habit fansat me fotot e saj të fundit: Gjërat e mira…

Dafina Zeqiri i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram ku ka publiuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë nuserie.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”-shkruan artistja krahas fotove, përshkrim i cili i ka bërë fansat të dyshojnë se ndoshta artistja do kurorëzojë dashurinë e saj në martesë.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Ndërsa disa të tjerë mendojnë së kjo mund të jetë ndonjë skenë që artistja do të shfaqë në klipin e saj të ri.

Kujtojmë që Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare vetëm disa javë më parë. Thashethemet se marrëdhënia mes çifit ishte në krizë nisën ku në rrjetet e tyre sociale dy artistët nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin.

Kujtojmë se prej disa javësh tashmë, në rrjet u përfol se Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare. Thashethemet se marrëdhënia mes çiftit ishte në krizë nisën ku në rrjetet e tyre sociale dy artistët nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin.

Por edhe pse dyshja shfaqen shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kjo për shkak të koncerteve që kanë, burimet kanë treguar se Dafina i ka dhënë fund lidhjes për shkak se marrëdhënia mes tyre nuk po funksiononte më. E së fundmi duket se është zbuluar edhe aryseja që ka shkaktuar këtë krizë mes çiftit.