Po i dashuri kush është? Këngëtarja e njohur flet troç pa pikë turpi: Ja sa herë bëj seks gjatë një nate (FOTO) - AlpeGossip
Po i dashuri kush është? Këngëtarja e njohur flet troç pa pikë turpi: Ja sa herë bëj seks gjatë një nate (FOTO)

Po i dashuri kush është? Këngëtarja e njohur flet troç pa pikë turpi: Ja sa herë bëj seks gjatë një nate (FOTO)

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të preferuara nga publiku. Bëhet fjalë për reperen Nicki Minaj, e cila së fundmi ka folur pa komplekse mbi nevojën që ka për të patur një qëndrueshmëri seksuale.

Gjatë një interviste për emisionin e Ellen DeGeneres, ajo ka sqaruar se nuk bëhet fjalë që seanca e trefishtë të përsëritet çdo ditë.

“Kur e shoh partnerin një herë ose dy herë në javë, atëherë po, e bëj tri herë në natë”, tha Minaj.

Gjithashtu këngëtarja sqaroi se nuk duhet të ketë më shumë se gjysmë ore diferencë ndërmjet sesioneve.