Abuzohej seksualisht nga njerku, këngëtarja e famshme shokon me deklaratën e saj – AlpeGossip
Abuzohej seksualisht nga njerku, këngëtarja e famshme shokon me deklaratën e saj

Abuzohej seksualisht nga njerku, këngëtarja e famshme shokon me deklaratën e saj

Një ngjarje jo e zakonshme ka tërhequr vëmendjen e publikut, pasi gjatë një interviste këngëtarja e famshme e hitit ‘Man, I feel like a woman’, i ka shokuar të gjithë kur ka pohuar se ngamohej seksualisht nga njerku i saj.

52 vjeçarja, Shania Twain, në një intervistë për ‘The Guardian’, ka rrëfyer se kur ka qenë në moshë fare të vogël është bërë viktimë e njerkut të saj Jerry Twain.

Shania zbulon se ishte vetëm 10 vjeç kur ka ndodhur diçka e tillë, por nuk ka pranuar të rrëfejë më tepër detaje për këtë abuzim.
“Ndjej se abuzimi seksual shkon krah për krah me abuzimin fizik dhe psikologjik kur është dikush që njeh.”- është shprehur ajo.