E patë ndryshimin që ka bërë Rashel Kolaneci? Nuk do ta njihni më… (FOTO) – AlpeGossip
E patë ndryshimin që ka bërë Rashel Kolaneci? Nuk do ta njihni më… (FOTO)

E patë ndryshimin që ka bërë Rashel Kolaneci? Nuk do ta njihni më… (FOTO)

Rashel Kolaneci zakonisht na kishte servirur imazhe të nxehta në Instagramin e saj, ndërsa këtë herë është shfaqur shumë ndryshe.

Vajza seksi, ka ndarë me ndjekësit këto dy imazhe ku shfaq vetëm pjesën e fytyrës dhe ku dallon një stil krejt tjetër në look-un e saj. Detaji që bëri përshtypje ishte proteza e floririt që Rashel ka vënë në pjesën e poshtme të dhëmbëve. Një vajzë tipike ‘ghettoje’. Megjithatë ende nuk e dimë nëse ky ndryshim në look i dedikohet ndonjë projekti të ri.