E BUKUR DHE MAHNITËSE/ Kate Middleton shkëlqen me fustanin e gjelbër (FOTO) – AlpeGossip
E BUKUR DHE MAHNITËSE/ Kate Middleton shkëlqen me fustanin e gjelbër (FOTO)

E BUKUR DHE MAHNITËSE/ Kate Middleton shkëlqen me fustanin e gjelbër (FOTO)

Princi William dhe Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton, kanë zhvilluar një takim në një nga spitalet ku mbështet fëmijët me sëmundje të rralla.

Kate ka zgjedhur një fustan mjaft të mrekullueshëm, i cili nga ekspertët vlerësohet se iu ka përshtatur rastit.

Fustani i gjelbër me pika të bardha i përket njërit nga brendet e saja të preferuara britanike, L.K.Benett, ndërkaq fustani ka një lidhje elegante dhe butona me perla.

Në mënyrë të përsosur ajo e ka kombinuar fustanin me këpucë pa lidhësa nga Gianvitto Rossi dhe me një çantë dore nga L.K.Bennett.