Moti i ngohtë i ka të mirat e veta! Majk dhe Melita kapen mat duke...(FOTO) - AlpeGossip
Moti i ngohtë i ka të mirat e veta! Majk dhe Melita kapen mat duke…(FOTO)

Moti i ngohtë i ka të mirat e veta! Majk dhe Melita kapen mat duke…(FOTO)

Është normale që një e dielë e ngrohtë në weekend shumë persona ti gjejë duke pushuar diku!

Edhe Majk me Melitën kanë përfituar nga moti i nxehtë dhe ndryshe nga shumë të tjerë që mund të kenë preferuar ta shijojnë fundjavën diku larg nga shtëpia për dyshen nuk ka ndodhur kështu.

Ata janë kapur mat nga një paparazz në Prishtinë teksa shijojnë një pije nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Tashmë mesa duket krizës së disa javëve më parë i ka ardhur fundi! Melita dhe Majk duken të lumtur pranë njeri-tjetrit.