E PRISNIT/ Aurela Hoxha “kopjon” këtë personazh publik (FOTO) – AlpeGossip
E PRISNIT/ Aurela Hoxha “kopjon” këtë personazh publik (FOTO)

E PRISNIT/ Aurela Hoxha “kopjon” këtë personazh publik (FOTO)

Aurela Hoxha është njëra nga modelet më të njohura shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga ka publikuar shumë imazhe të bukura dhe provokative, transmeton Indekosnline.

Së fundi , Aurela ka publikuar një imazh ku e shohim me tuta dhe të kombinuar me pallto të trash dimri.

E gjitha kjo veshje është trendi i fundit i modës në këtë sezonë, ku shumë shpesh shihet e veshur kështu edhe Kim Kardashian dhe jo vetëm