VIDEO-Pamje të frikshme/ Aksidentohet këngëtari i famshëm, ndërron jetë – AlpeGossip
VIDEO-Pamje të frikshme/ Aksidentohet këngëtari i famshëm, ndërron jetë

VIDEO-Pamje të frikshme/ Aksidentohet këngëtari i famshëm, ndërron jetë

Caleb Schofield, basisti dhe vokalisti i grupit rock amerikan Cave In, ka vdekur në moshën 39 vjeçare.

Muzikanti ka vdekur si pasojë e një aksidenti me makinë.

Ai është përplasur me një pengesë teksa ka tentuar që të ndërrojë korsi, ku më pas automjeti I tij është përfshirë nga flakët.

39 vjeçari ka qenë gjithashtu pjesë e grupit metalik Old Man Gloom.