HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Luana Vjollca bën ndryshimin drastik dhe ngjan tërësisht ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Luana Vjollca bën ndryshimin drastik dhe ngjan tërësisht ndryshe (FOTO)

HARROJINI FLOKËT E GJATË/ Luana Vjollca bën ndryshimin drastik dhe ngjan tërësisht ndryshe (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ka vendosur që të eksperimentojë kohët e fundit me pamjen e saj.

Nga flokët bjonde ajo kaloi te ngjyra e zezë, duke i lënë pa fjalë ndjekësit dhe më pas na bëri nostalgjikë me flokët e kuqe.

Ndërsa të gjithë jemi konfuzë se cilët janë flokët origjinal të moderatores, më në fund mund të kemi një përgjigje.

Së fundmi, Luana ka hequr dorë nga extension dhe tregoi modelin e flokëve të shkurtër platin.

Në videon e publikuar së fundmi, të shkëputur nga emisioni që do të transmetohet këtë të shtunë, Luana tregon se ka ndryshuar modelin e flokëve.