Rudina Magjistari publikon FOTON e ëmbël me Mian e saj: Fryma ime... - AlpeGossip
Rudina Magjistari publikon FOTON e ëmbël me Mian e saj: Fryma ime…

Rudina Magjistari publikon FOTON e ëmbël me Mian e saj: Fryma ime…

Rudina Magjistari gjithnjë është kujdesur që familjen dhe jetën private ta mbajë sa më larg ekranit.

Por ajo gjithmonë fundjavën ia kushton atyre. Rudina së fundmi ndodhet në Zvicër.

Në foton e publikuar mëngjesin e sotëm e shohim moderatoren e njohur mjaft të qeshur dhe në formë, ndërkohë që ndodhet buzë liqeni me Mian e saj.

“Fryma ime”, shkruan moderatorja krah fotos./AlpeNews.al