Super seksi në ekran, por Alesia Bami është vajzë për shtëpi, ja fotot që e vërtetojnë – AlpeGossip
Super seksi në ekran, por Alesia Bami është vajzë për shtëpi, ja fotot që e vërtetojnë

Super seksi në ekran, por Alesia Bami është vajzë për shtëpi, ja fotot që e vërtetojnë

Modelja Alesia Bami, e njohur edhe si velina e “Stop” është kthyer padyshim në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Ajo tërheq gjithnjë vëmendjen e mediave me fotot provokuese që poston në rrjete sociale ku nuk ngurron të ekspozojë trupin me forma bombastike.Por këtë herë Alesia i ka habitur të gjithë me disa postime në Instastory ku shfaqet duke bërë punët e shtëpisë.

“Pasi i ke mbaruar të gjitha punët e shtëpisë dhe mami të thotë ke edhe mbulesat e jastëkëve”, shkruan modelja në një postim ku shihet në dhomën e ndjenjes.

“Xix enët, fshi xhamat thotë”, shkruan Alesia në postimin tjetër nga kuzhina.